Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Regionalny Portal Informacyjny
Nowiny.pl

Wydawca:

Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 32A, 47-400 Racibórz, tel. 32-415-47-27
NIP 639-000-43-73, KRS 0000134401, REGON 270613348
portal@nowiny.pl


REKLAMA


Paweł Okulowski
redaktor naczelny portalu
tel. 32-415-47-27 w.25
kom. 666-023-155
portal@nowiny.pl

ZESPÓŁ

Wojciech Żołneczko
zastępca redaktora naczelnego portalu (WYDARZENIA, SAMORZĄD)
tel. 32-415-47-27 w.15
kom. 662-056-265
w.zolneczko@nowiny.pl

Szymon Kamczyk
dziennikarz (WODZISŁAW, JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ŻORY)
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

Patryk Cyran
Specjalista ds. Mediów Społecznościowych
tel. 600-058-849
p.cyran@nowiny.pl

Artur Krzykała
dziennikarz (SPORT)
kom. 795-510-626
a.krzykala@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
kierownik biura reklamy
tel. 32-415-47-27 w.14
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl


Nowiny Raciborskie

tel. 32-415-47-27
nr@nowiny.pl

Mariusz Weidner
redaktor naczelny (SAMORZĄD, WYDARZENIA, GMINY)
kom. 600-082-304
m.weidner@nowiny.pl

Wojciech Żołneczko
dziennikarz (WYDARZENIA, SAMORZĄD)
tel. 32-415-47-27 w.15
kom. 662-056-265
w.zolneczko@nowiny.pl

Dawid Machecki
dziennikarz (GMINY POWIATU RACIBORSKIEGO)
kom. 662-074-637
d.machecki@nowiny.pl

Katarzyna Gruchot
dyrektor wydawnictwa prasowego (REPORTAŻE)
tel. 600-082-303
k.gruchot@nowiny.pl

Jurek Oślizły
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.18
j.oslizly@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
kierownik biura reklamy
tel. 32-415-47-27 w.14
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl

Monika Pilch
specjalista ds. reklamy
tel. 32-415-47-27 w.13
kom. 662-073-063
m.pilch@nowiny.pl

Ewa Koczwara
specjalista ds. reklamy
kom. 662-058-475
e.koczwara@nowiny.pl


Nowiny Wodzisławskie

tel. 32-415-47-27
nw@nowiny.pl

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny (WODZISŁAW, PSZÓW, RYDUŁTOWY)
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

Justyna Koniszewska
dziennikarz (MARKLOWICE, GODÓW, MSZANA, POWIAT WODZISŁAWSKI)
kom. 660-489-672
j.koniszewska@nowiny.pl

Agata Paszek
dziennikarz (RADLIN, LUBOMIA, GORZYCE)
kom. 666-023-150
a.paszek@nowiny.pl

Agnieszka Subocz
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.17
a.subocz@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
kierownik biura reklamy
tel. 32-415-47-27 w.14
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl

Joanna Janik
specjalista ds. reklamy
kom. 606-698-903
j.janik@nowiny.pl


Magazyn Rybnicki Nowiny.pl

bezpłatny miesięcznik

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
tel. 32-415-47-27 w.14
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl


Nowiny Jastrzębskie

bezpłatny miesięcznik

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

Mateusz Szynol
specjalista ds. reklamy
kom. 662-051-302
m.szynol@nowiny.pl

Barbara Frydryk
specjalista ds. reklamy
kom. 668 191 013
b.frydryk@nowiny.pl


Nowiny Żorskie

bezpłatny miesięcznik

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

Mateusz Szynol
specjalista ds. reklamy
kom. 662-051-302
m.szynol@nowiny.pl

Barbara Frydryk
specjalista ds. reklamy
kom. 668 191 013
b.frydryk@nowiny.pl


Kolportaż

Adam Karbownik
kierownik działu kolportażu
kom. 664-766-972
a.karbownik@nowiny.pl