Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Okradziony sam wytypował sprawcę

Okradł blaszany garaż, z którego wyniósł elektronarzędzia warte 2500 złotych. Właściciel sam wytypował sprawcę, jak się okazało, celnie.

Okradziony sam wytypował sprawcę
W budynku zamieszkiwanym przez 57-latka policjanci znaleźli część skradzionego sprzętu / fot. KMP Żory

Do włamania doszło w nocy z piątku na sobotę (16/17.09.). Z blaszanego garażu w dzielnicy Rogoźna, złodziej wyniósł elektronarzędzia budowlane warte ok. 2500 złotych. Okoliczni sąsiedzi nic nie widzieli. Swój typ miał jednak okradziony mężczyzna. Policjanci zbadali ten trop.

Po przybyciu we wskazane miejsce, funkcjonariusze zauważyli przez okno budynku sprzęt odpowiadający temu, który został skradziony kilka godzin wcześniej. Okazało się, że znajduje się tam tylko część elektronarzędzi, kilka z nich złodziej zdążył już zastawić w lombardzie.

Mundurowi odzyskali całe skradzione mienie, które przekazali właścicielowi. 57-latek przyznał się do winy i został zatrzymany przez stróżów prawa. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryMieszkaniec (5.173. * .4) 20.09.2022 20:57
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem