Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Próbował połknąć foliowe woreczki z białym proszkiem

Irracjonalne zachowanie młodego mężczyzny zwróciło uwagę policyjnego patrolu. Jak się okazało, przyczyną dezorientacji 30-latka były środki psychoaktywne.

Próbował połknąć foliowe woreczki z białym proszkiem
Mężczyzna, by uniknąć kłopotów z prawem, próbował połknąć woreczki z białym proszkiem / fot. KMP Żory

Funkcjonariusze patrolujący około drugiej w nocy rejon ulicy Skrzeczkowickiej w Żorach, zauważyli mężczyznę, który na ich widok, zaczął się dziwnie zachowywać. Zapytany, co robi o tej porze w okolicy lasu, nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego się tam znalazł.

Wiedział jednak, że ma przy sobie coś, co z pewnością może mu narobić kłopotów z prawem i postanowił się tego szybko pozbyć. Z kieszeni w spodniach wyciągnął foliowe woreczki z białym proszkiem, po czym próbował je połknąć. Policjanci natychmiast zareagowali i wyjęli worki z ust 30-latka.

Po przebadaniu substancji na komendzie, okazało się, że to środki psychoaktywne. Mężczyzna został zatrzymany, a za posiadanie zabronionych substancji grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].