Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prawie 4 kg narkotyków ujawnionych na terenie Marklowic

Kryminalni z Wodzisławia Śląskiego zatrzymali 62-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. W pomieszczeniach wynajmowanych przez zatrzymanego policjanci ujawnili ponad 3,7 kilograma różnego rodzaju środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych.

Prawie 4 kg narkotyków ujawnionych na terenie Marklowic
Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia, fot. Policja Wodzisław Śląski
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Prawie 4 kg narkotyków ujawnionych na terenie Marklowic

9 maja 2022 roku kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim zatrzymali na terenie Marklowic dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i nowych substancji psychoaktywnych.

Jeden z mężczyzn na widok Policji podjął próbę ucieczki i pozbycia się dowodów poprzez wyrzucenie woreczka foliowego z zawartością na pobocze. Po krótkim pościgu został obezwładniony i zatrzymany przez wodzisławskich stróżów prawa.

Kolejne czynności wykonane przez śledczych pozwoliły na ustalenie miejsca, w którym mężczyzna przetrzymywał znaczną ilość środków odurzających. W trakcie przeszukania jednego z budynków na terenie Marklowic policjanci ujawnili ponad 3,7 kilograma zakazanych substancji.

Jak się okazało oprócz 62-latka, do którego należały środki odurzające, w proceder zamieszany był również właściciel budynku, który wynajmował pomieszczenia podejrzanemu. Sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec 62-letnego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. W stosunku do właściciela budynku zastosowany został policyjny dozór.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Monika666 (196.251. * .224) 22.05.2022 13:27
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu