Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaprosili na koncert noworoczny

23.01.2024 00:00 red

CZYŻOWICE W czyżowickim ośrodku kultury odbył się koncert noworoczny, który zgromadził liczną publiczność.

– Koncert Noworoczny w Ośrodek Kultury w Czyżowicach zgromadził tłumy słuchaczy. Wśród wykonawców bas baryton Piotr Bujnowski, Chór im. Stanisława Moniuszki, Dolce Canto, „Czyżowianki” i grupa taneczna Magic Dance. Wyrazem zachwytu publiczności były bisy poprzedzone owacjami na stojąco. To był piękny, wzruszający wieczór. Zespoły przygotowali: Barbara Grobelny („Moniuszko”, „Dolce Canto”), Henryk Sosna („Czyżowianki”), Emilia Kusztal (Magic Dance). Koncert poprowadziła Bibianna Dawid. Na koniec uczestnicy zostali zaproszeni na bankiet. Uniesień kulinarnych dostąpiliśmy dzięki czyżowiance Natalii Fiołce – informuje Ośrodek Kultury w Czyżowicach. – Piękny Koncert Noworoczny zorganizowany przez nasze Gminne Centrum Kultury. Kawał dobrej roboty. Wspaniały wieczór, niesamowite wykonania. Pełna widownia – co najbardziej cieszy – komentował koncert w mediach społecznościowych wójt Daniel Jakubczyk.

(FK)

 • Numer: 4 (1209)
 • Data wydania: 23.01.24
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 2 (1207)
 • Data wydania: 09.01.24
 • Numer: 3 (1208)
 • Data wydania: 16.01.24
 • Numer: 4 (1209)
 • Data wydania: 23.01.24
 • Numer: 5 (1210)
 • Data wydania: 30.01.24
 • Numer: 6 (1211)
 • Data wydania: 06.02.24