Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Był ogień! Gromee zagrał koncert na rydułtowskiej fikołkowni RAFA

12.09.2023 00:00 sub

Rydułtowy Rydułtowska Fikołkownia RAFA czegoś takiego jeszcze nie przeżyła. 1 września odbyło się tam plenerowe, muzyczne wydarzenie Rafa Vibes. Gwiazdą wieczoru był DJ Gromee.

Rafa Vibes to nowe wydarzenie muzyczne na regionalnym horyzoncie imprez plenerowych, które Rydułtowskie Centrum Kultury “Feniks” ma nadzieję, że wejdzie na stałe w coroczny kalendarz wydarzeń. Gwiazdą pierwszej edycji był uchodzący za jednego z najpopularniejszych DJ’ów i producentów muzycznych Gromee.

Gromee tworzy muzykę dance, pop, house i EDM. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów. Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”.

Zanim jednak gwiazda pojawiła się na scenie, zagrał support

Kingska i Malczito młodzi artyści, których popowe utwory są skierowane do młodej publiczności. Kingska czyli Kinga Krywalska jest wschodzącą gwiazdą muzyczną z województwa śląskiego. Jak sama mówi wyznacza nowy kierunek w swojej karierze. Najnowszy singiel jest początkiem nowej drogi obranej przez artystkę. Utwór został bardzo dobrze przyjęty i już w dniu premiery znalazł się w playlistach czołowych platform streamingowych takich jak Spotify czy Tidal. „Zanim” zapewne usłyszymy także w rozgłośniach radiowych. Malczi to pasjonat dobrych brzmień i zabawy. Jego przygoda muzyczna zaczęła się w momencie, gdy nagrał dwa duety z Kingską. Wówczas to, do czego dążył w zakresie artystycznym, nabrało rozpędu. Poszedł za ciosem, a miłość do wydawania jeszcze fajniejszych kompozycji znacznie wzrosła. Ten niedawno debiutujący na polskiej scenie, pełen motywacji wykonawca skupił się na tworzeniu świeżego materiału pełnego nowoczesnych rytmów.

Kamila Krawczyk to rydułtowiczka, reprezentantka młodego pokolenia, wrażliwych na dźwięki -TALENTÓW. Wokalistka, songwriterka i autorka tekstów, która tworzy muzykę prosto z serca. Muzyka towarzyszy Kamili na każdym kroku, a swoją przygodę rozpoczęła już dawno temu. Od dziecka jeździła na różne koncerty, dorastając i marząc o życiu na scenie. Detereminacja i zapał pomagają jej osiągnąć wyznaczone sobie cele. Brała udział m.in w programie „Szansa na sukces”, gdzie została wyróżniona przez Dodę. Uczestniczyła w 58. Opolskim Festiwalu Debiutów oraz festiwalu Scyzoryki. Jej debiutancki utwór „Better Part” przez siedem tygodni gościł na liście przebojów Radia Katowice.

AgaKa

 • Numer: 37 (1190)
 • Data wydania: 12.09.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 35 (1188)
 • Data wydania: 29.08.23
 • Numer: 36 (1189)
 • Data wydania: 05.09.23
 • Numer: 37 (1190)
 • Data wydania: 12.09.23
 • Numer: 38 (1191)
 • Data wydania: 19.09.23
 • Numer: 39 (1192)
 • Data wydania: 26.09.23