Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kultowe pojazdy w jednym miejscu. W Wodzisławiu Śl. szykuje się zlot

11.07.2023 00:00 sub

WODZISŁAW ŚL. Parking miejski w wodzisławskiej dzielnicy Radlin II 12 sierpnia stanie się rajem dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji i customowych pojazdów. Przed nami zlot samochodowy. Start o 14.00. – To kolejne spotkanie w ramach cyklu „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Cieszę się, że mieszkańcy tak chętnie biorą udział w wydarzeniach, które dla nich przygotowaliśmy – mówi prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Uczestnicy zlotu przejadą ulicami Wodzisławia Śląskiego, aby zaprezentować mieszkańcom swoje pojazdy. Następnie udadzą się na parking miejski w dzielnicy Radlin II, gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć z bliska zabytkowym pojazdom. – To nie wszystko! Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Konkursy z nagrodami oraz stanowisko aerografu, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykłej sztuce. Będzie można zobaczyć także, jak ozdabia się samochody na stoisku pinstripingu. Dla uczestników dostępna będzie również strefa dla najmłodszych – dmuchańce, gry XXL i skrzaci kącik. A dla tych, którzy szukają kulinarnej uczty, przygotowaliśmy stoiska gastronomiczne. Dodatkowo atmosferę podgrzeje występ zespołu The Harpagans – anonsuje wodzisławski magistrat.

Posiadasz klasyczny pojazd i chciałbyś wziąć udział w imprezie? Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: zlotwodzislaw23@gmail.com.

źródło: UM Wodzisław, oprac. (d)

 • Numer: 28 (1181)
 • Data wydania: 11.07.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 26 (1179)
 • Data wydania: 27.06.23
 • Numer: 27 (1180)
 • Data wydania: 04.07.23
 • Numer: 28 (1181)
 • Data wydania: 11.07.23
 • Numer: 29 (1182)
 • Data wydania: 18.07.23
 • Numer: 30 (1183)
 • Data wydania: 25.07.23