Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

5-lecie Akrobreak. W WCK odbyła się uroczysta gala

27.06.2023 00:00 red.

WODZISŁAW ŚL. 21 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się gala z okazji 5-lecia zespołu akrobatycznego Akrobreak.

Akrobreak to zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym. Prowadzone są w czterech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard, masters oraz masters +.

– To niesamowite, że zespół istnieje już 5 lat, a pamiętam jakbym założył go wczoraj. Kilka osób na zajęciach, same materace. Potem zakupiliśmy pierwszy air-track, drugi, trzeci, następnie materace zeskokowe i powoli stworzyliśmy miejsce, w którym wszyscy mogą się rozwijać, skakać salta i śruby. Przed publicznością zaprezentujemy efekty naszej ciężkiej pracy w tym sezonie, w choreografii naszych zawodników i trenerów. Jestem niezwykle dumny ze wszystkich moich tancerzy i akrobatów, którzy uwierzyli we mnie i w moją pasję i sami ją przejęli kontynuując tę przygodę. Gala, którą tworzymy będzie podsumowaniem całokształtu pracy naszego zespołu. Spotkanie z publicznością jest idealną okazją, podczas której możemy zaprezentować nasze umiejętności przed osobami, które są ważne w naszym życiu, rodzicami, dziadkami oraz całą naszą społecznością, która nas wspiera i chętnie z nami współpracuje. – powiedział przed galą Marcin Kost, trener Akrobreak.

I tak też było. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentowały się całe grupy, duety i soliści trenujący w Akrobreak. Nabór do poszczególnych grup z podziałem na poziom zaawansowania odbędzie się we wrześniu. Grupa Akrobreak zorganizowała we współpracy z Wodzisławskim Centrum Kultury już 5 edycji zawodów z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Ostatnia edycja wydarzenia przyciągnęła 210 zawodników i okazała się wielkim sukcesem.

AgaKa

 • Numer: 26 (1179)
 • Data wydania: 27.06.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 24 (1177)
 • Data wydania: 13.06.23
 • Numer: 25 (1178)
 • Data wydania: 20.06.23
 • Numer: 26 (1179)
 • Data wydania: 27.06.23
 • Numer: 27 (1180)
 • Data wydania: 04.07.23
 • Numer: 28 (1181)
 • Data wydania: 11.07.23