Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Planujesz wymianę pieca? Zgłoś się do mszańskiego urzędu

20.06.2023 00:00 sub

MSZANA Wszystkich mieszkańców, planujących wymianę źródła ciepła w latach 2024 – 2027 zapraszamy do złożenia ankiety – przekazują urzędnicy z UG w Mszanie.

Gmina Mszana przystąpiła do opracowania Programu ograniczenia niskiej emisji na lata 2024-2027”. Program ma na celu wymianę starych, nieefektywnych kotłów na paliwo stałe (niespełniających warunków uchwały antysmogowej) oraz kotłów gazowych, eksploatowanych powyżej 10 lat, w budynkach jednorodzinnych na terenie gminy Mszana, na ekologiczne kotły o wysokiej sprawności. – Wszystkich mieszkańców, planujących wymianę źródła ciepła w latach 2024 – 2027 zapraszamy do złożenia ankiety na potrzeby opracowania Programu. Ankiety posłużą opracowaniu programu, nie są tożsame z wnioskami o dofinansowanie – słyszymy w mszańskim urzędzie. Ankiety, które do pobrania są na stronie urzędu gminu, można składać do 23 czerwca w Punkcie Obsługi Klienta w godzinach pracy urzędu.

Szczegółowe informacje można uzyskać w referacie Gospodarki Komunalnej i Funduszy Zewnętrznych lub pod numerem telefonu: 32 475 97 59.

(juk)

 • Numer: 25 (1178)
 • Data wydania: 20.06.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 23 (1176)
 • Data wydania: 06.06.23
 • Numer: 24 (1177)
 • Data wydania: 13.06.23
 • Numer: 25 (1178)
 • Data wydania: 20.06.23
 • Numer: 26 (1179)
 • Data wydania: 27.06.23
 • Numer: 27 (1180)
 • Data wydania: 04.07.23