Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski: Odra Wodzisław lepsza od Decoru Bełk w rzutach karnych

09.05.2023 00:00 Ania

WODZISŁAW ŚL. W dniu 3 maja 2023 (Środa) roku odbył się emocjonujący finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik pomiędzy Odrą Wodzisław a zespołem Decor Bełk.

Mecz był zacięty i obie drużyny dały z siebie wszystko, aby zdobyć upragnione trofeum.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków z obu stron, jednak to piłkarze z Bełku zdołali zdobyć pierwszego gola. Po chwili wodzisławianie odpowiedzieli swoim trafieniem i na tablicy mieliśmy remis. Nieco później Odra odniosła kolejne dwie bramki, ustalając wynik na 3:1 i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Decor Bełk mocno naciskał i zdołał odrobić straty, zdobywając dwie bramki i wyrównując wynik na 3:3. Mimo starań obu drużyn żadna z nich nie była w stanie strzelić zwycięskiego gola, dlatego o losach meczu zadecydowały rzuty karne. Te okazały się niezwykle emocjonujące. Na początku strzelcy obu drużyn popełniali błędy, jednak później niektórzy z nich zdołali zdobyć bramki, co w finalnym rezultacie dało zwycięstwo Odry Wodzisław 3:1

Mecz był niezwykle wyrównany i emocjonujący, a obie drużyny zasłużyły na uznanie za walkę do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie jednak to Odra Wodzisław cieszyła się ze zdobycia Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

Warto dodać, że 3 maja Odra zaprosiła wodzisławian nie tylko na mecz, ale także festyn rodzinny z ciekawymi atrakcjami.

(zibi)

 • Numer: 19 (1172)
 • Data wydania: 09.05.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 17 (1170)
 • Data wydania: 25.04.23
 • Numer: 18 (1171)
 • Data wydania: 02.05.23
 • Numer: 19 (1172)
 • Data wydania: 09.05.23
 • Numer: 20 (1173)
 • Data wydania: 16.05.23
 • Numer: 21 (1174)
 • Data wydania: 23.05.23