Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

300 zawodników na Grand Prix Polski w Kickboxingu w MOSiR Radlin

25.04.2023 00:00 sub

Radlin Hala MOSiR w Radlinie stała się po raz kolejny areną zmagań setek zawodników nie tylko z Polski, ale także zza granicy.

W sobotę, 15 kwietnia młodzi pasjonaci wschodnich sztuk walki pojawili się w hali MOSiR Radlin na pierwszym dniu zawodów Ligi MFR.

– Dzień techniczny Pucharu Polski Sztuk Walki. Formy kata, spektakularne bitwy na triki i nowość – walki na nunczako, które przypominały dawne filmy z Brucem Lee. Tytuł najlepszego teamu trickingu zdobyła ekipa z Nowego Sącza, Screamo Trick. Bardzo dobrze zaprezentowały się dzisiaj ekipy z Czech i Słowacji oraz drużyna FC Ronin gdzie najmłodsi zawodnicy próbowali swoich sił w parkourowym torze przeszkód – komentuje dzień pierwszy organizator, Robert Szindler.

W niedzielę, 16 kwietnia w hali MOSiR w Radlinie odbyło się Grand Prix Polski w Kickboxingu.

Blisko 300 zawodników z 30 klubów rywalizowało podczas drugiej edycji Grand Prix Polski Kickboxingu, organizowanych przez lokalny klub FC Ronin. Imprezę otworzyła Burmistrz Miasta Radlin, Barbara Magiera, która przy okazji wręczyła stypendia sportowe dla najzdolniejszych fighterów radlińskiego Klubu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Michał Hołusza, Artur Nowacki, Sonia, Natalia i Jaśmina Szindler, Zuzanna Strzelec oraz trener Klubu, Robert Szindler.

- GPX w Radlinie pod nazwą MFR Cup to swoista uczta dla wszystkich miłośników sportów walki. Mieliśmy całe spektrum form walki. Była walka na punkty Pointfighting, walka ciągła Kick Light, mocne K1 w ringu no i pojedynki małych skrzatów w walkach na soft kije i w rękawicach. Z Radlina wszyscy wyjechali bardzo zadowoleni – komentuje organizator wydarzenia, Robert Szindler.

AgaKa

 • Numer: 17 (1170)
 • Data wydania: 25.04.23
Czytaj e-gazetę

Archiwum

 • Numer: 15 (1168)
 • Data wydania: 11.04.23
 • Numer: 16 (1169)
 • Data wydania: 18.04.23
 • Numer: 17 (1170)
 • Data wydania: 25.04.23
 • Numer: 18 (1171)
 • Data wydania: 02.05.23
 • Numer: 19 (1172)
 • Data wydania: 09.05.23