Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci uratowali wycieńczonego psa

W środę o poranku, po godzinie 8.00, patrol udał się na ulicę Ogrodniczą w Żorach, gdzie - według zgłoszenia jednego z mieszkańców, miał się znajdować potrącony pies.

Policjanci uratowali wycieńczonego psa
Pies trafił do lecznicy weterynaryjnej / fot. KMP Żory

W zgłoszeniu nie podano, gdzie dokładnie znajduje się zwierzę, z powodu gęstych zarośli znajdujących się w tej okolicy.

Funkcjonariusze po przeczesaniu terenu trafili na mocno zaniedbanego i brudnego zwierzaka. Okazało się, że był tak wycieńczony, że nie mógł ustać, ani tym bardziej się poruszać. Policjanci podali psu wodę i wezwali na miejsce weterynarza, który zabrał zwierzę do lecznicy.

Mundurowi podkreślają, że psa uratowano dzięki właściwej postawie mieszkańca, który zaalarmował służby.

Dzięki zgłoszeniu mieszkańca, policjanci odnaleźli psa, który potrzebował pomocy / fot. KMP Żory

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kanister (188.137. * .64) 30.06.2022 20:24
oceniono 1 raz
-1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu